COREkids / Dzieci 

„Wszystkie dzieci nasze są…”  – w myśl piosenki i potrzeb naszych klientów przygotowaliśmy specjalną ofertę usług dedykowaną naszym najmłodszym pacjentom. Rosnące tempo życia sprawia, że również obciążenie u dzieci szybciej rośnie. Często nie potrafimy sobie z tym radzić. Wielu z naszych pacjentów to osoby uczestniczące w zajęciach pozalekcyjnych, które nieumiejętnie zaaplikowane przeciążają narządy ruchu. Coraz częściej zgłaszają się do nas pacjenci, którzy otrzymali zwolnienia z lekcji wf-u, ponieważ została u nich zdiagnozowana jałowa martwica kości (np. pięty lub guzowatość kości piszczelowej). Wtedy, gdy medycyna konwencjonalna rozkłada ręce i każe czekać, my jesteśmy gotowi pomóc. Korzystając z fachowo zaprogramowanej rehabilitacji dzieci jesteśmy w stanie ćwiczyć z pacjentami nie narażając ich na zwiększenie dolegliwości bólowych.

Oferta terapia dla dzieci, jaką przygotowaliśmy to także dbanie o prawidłową budowę ciała i harmonijny rozwój. Na zachodzie do osteopaty chodzi się jak do stomatologa – co 3 miesiące, regularnie, aby jeszcze lepiej poznawać swoje ciało. Odnalezienie balansu to klucz do zdrowia i szczęścia.  

Przedstawiamy ofertę pakietów terapii dla dzieci:

  • początek dla małych dzieci (noworodków)- 3 x terapia osteopatyczna; 3 x refleksologia stóp+ szkolenie z masażu stóp dziecka.
Wartość: 825 zł cena pakietu: 750 zł 
  • aktywne dziecko dla starszych dzieci – 2 x terapia osteopatyczna; 10 x rehabilitacja na sali lub basenie z ćwiczeniami korekcyjnymi; 3 x refleksologia stóp + szkolenie z masażu stóp dziecka.
Wartość: 1875 zł cena pakietu: 1670 zł
COREclinic COREkids