REGULAMIN ZAKUPU I KORZYSTANIA Z VOUCHERÓW KWOTOWYCH I VOUCHERÓW UPOMINKOWYCH COREclinic sp. z o.o. sp. k.

 

 1. POSTANOWIENIA OGÓLNE
 2. Sprzedający udostępnia Klientom możliwość zakupu usług poprzez nabycie VOUCHERÓW. Sprzedający udostępnia możliwość nabycia tzw. VOUCHERÓW KWOTOWYCH i VOUCHERÓW UPOMINKOWYCH w placówce COREclinic oraz przez Internet.
 3. Nabycie VOUCHERÓW nie wiąże się z żadnymi dodatkowymi opłatami. Na życzenie Kupującego VOUCHER może zostać wysłany pod wskazany w zamówieniu adres email – wówczas jest to VOUCHER elektroniczny. VOUCHERY mogą też być wysłane kurierem (dodatkowy koszt – według cennika przesyłek). VOUCHERY KWOTOWE I VOUCHERY UPOMINKOWE mogą być wydawane również w formie prezentu zapakowanego w firmową kopertę.
 4. VOUCHERY można również nabyć składając zamówienie za pośrednictwem formularza zamówienia, dostępnego na stronie internetowej www.coreclinic.pl
 5. Realizacja zamówienia nastąpi po otrzymaniu wpłaty na konto kliniki.
 6. W przypadku VOUCHERÓW zamówionych przez internet Klient może dokonać płatności za pomocą serwisu www.przelewy24.pl albo gotówką lub kartą osobiście w placówce COREclinic (ul. Droga Dębińska 10c lub ul. Karpia 25B).  Przyjęcie zamówienia oraz dane do przelewu Sprzedający potwierdza mailowo, na adres podany przez Kupującego w zamówieniu.
 7. W przypadku utraty lub zniszczenia VOUCHERA KWOTOWEGO LUB UPOMINKOWEGO, Sprzedający nie ponosi odpowiedzialności ani nie rekompensuje straty spowodowanej zaistniałą sytuacją.

 

 1. VOUCHERY KWOTOWE I VOUCHERY UPOMINKOWE – POSTANOWIENIA SZCZEGÓŁOWE

 

 1. VOUCHERY KWOTOWE I VOUCHERY UPOMINKOWE zawierają określony numer seryjny oraz upoważniają do skorzystania z usług w COREclinic zgodnie z obowiązującym cennikiem i wartością VOUCHERA KWOTOWEGO LUB VOUCHERA UPOMINKOWEGO.
 2. VOUCHERAMI KWOTOWYMI można płacić za wszystkie usługi fizjoterapeutyczne dostępne w klinice według oferty dostępnej na stronie internetowej coreclinic.pl
 3. VOUCHERY UPOMINKOWE, dedykowane są danej usłudze.
 4. VOUCHERY KWOTOWE I VOUCHERY UPOMINKOWE są ważne przez okres 6 miesięcy od daty ich zakupu. W tym okresie osoba dysponująca VOUCHEREM zobowiązana jest zarezerwować i zrealizować gwarantowane przez Sprzedającego usługi w placówce COREclinic. Po upływie terminu ważności VOUCHERA KWOTOWEGO LUB VOUCHERA UPOMINKOWEGO niewykorzystana wartość VOUCHERA (tj. wartość usług, w całości lub w niewykorzystanej części) z uwagi na gwarancyjny charakter VOUCHERA nie zostanie przez Sprzedającego zrealizowana.
 5. VOUCHERY KWOTOWE I VOUCHERY UPOMINKOWE można wykorzystać podczas jednej lub kilku wizyt w zależności od ilości i rodzaju wykupionych usług bądź ich wartości w ramach kwoty VOUCHERA KWOTOWEGO LUB VOUCHERA UPOMINKOWEGO.
 6. VOUCHER KWOTOWY I VOUCHER UPOMINKOWY nie podlegają zwrotowi ani wymianie na gotówkę. Sprzedający nie przewiduje możliwości wydawania reszty w gotówce z VOUCHERÓW, które są wykupione na kwotę wyższą niż wartość wykorzystanych usług.
 7. Osoba dysponująca VOUCHEREM KWOTOWYM może dopłacić do VOUCHERA, w przypadku jeżeli wartość usług, z których chce skorzystać jest wyższa niż wartość wykupionego VOUCHERA KWOTOWEGO.
 8. Płatność VOUCHERAMI KWOTOWYMI może być łączona z aktualnymi promocjami i rabatami.
 9. VOUCHERY KWOTOWE uprawniają do skorzystania z dowolnie wybranych usług fizjoterapetycznych.

 

III. REZERWACJE:

 1. Korzystanie z VOUCHERA KWOTOWEGO LUB VOUCHERA UPOMINKOWEGO wymaga rezerwacji terminu usługi.
 2. W celu uzgodnienia dogodnego terminu usługi prosimy o kontakt z recepcją pod nr tel. 511733877 lub 793519860, e-mail: rejestracja@coreclinic.pl
 3. Przy dokonywaniu rezerwacji prosimy o poinformowanie recepcji, że formą płatności za umawiany zabieg będzie VOUCHER KWOTOWY LUB VOUCHER UPOMINKOWY, prosimy także o podanie numeru VOUCHERA.
 4. W przypadku braku anulowania rezerwacji usługi w ramach VOUCHERA KWOTOWEGO LUB VOUCHERA UPOMINKOWEGO drogą telefoniczną, e-mailową lub osobiście, na 24h przed umówioną wizytą, VOUCHER KWOTOWY I VOUCHER UPOMINKOWY zostaje uznany za zrealizowany z uwagi na okoliczność gwarancyjnego charakteru rezerwacji terminu usługi.
 5. VOUCHER KWOTOWY I VOUCHER UPOMINKOWY należy okazać w recepcji przed skorzystaniem z zabiegu.

 

 1. INNE POSTANOWIENIA:
 2. Integralną częścią VOUCHERÓW I VOUCHERÓW UPOMINKOWYCH stanowi niniejszy Regulamin, który jest udostępniony w recepcji placówki COREclinic oraz na stronie internetowej coreclinic.pl . Podczas składania zamówienia Kupujący oświadcza, iż zapoznał się z jego treścią i akceptuje go w całości.
 3. Sprzedający zastrzega sobie prawo do zmiany regulaminu.

 

Informacje o Sprzedawcy: COREclinic sp. z o.o.sp.k. ul. Droga Dębińska 10c, 61-555 Poznań NIP: 7831794905 Kontakt: rejestracja@coreclinic.pl , tel: 511 733 877, 793 519 860