1)  W miniony weekend członkowie naszej ekipy byli odpowiedzialni za opiekę fizjoterapeutyczną na Mistrzostwach Europy Notariuszy w Piłce Nożnej, odbywających się w Poznaniu !

Do ich zadań należało supportowanie zawodników na płycie boiska  oraz wykonywanie zabiegów regeneracyjnych przyspieszających rekonwalescencje miedzy meczami .

Cieszymy się, że nasza drużyna mogła służyć swoim wsparciem w tak świetnie zorganizowanym przedsięwzięciu !

2) Kajakarki Women’s Polish Canoe Team, będące w fizjoterapeutycznych rękach Martyny Jóźwickiej po raz kolejny pokazały klasę podczas II PŚ  ! Ścigając się na poznańskiej Malcie wielokrotnie stawały na podium . Brawo, dziewczyny !!!  Kibicujemy Wam dalej !

3) Wspaniałe wiadomości płynęły też do nas z Olsztyna, gdzie w ramach  Mistrzostw Europy Elity w Triathlonie  na dystansie Supersprint (0,3-8-2) rywalizowali zawodnicy Solid Team PRO. Maciek wbiegł na metę jako 16. i był tym samym najlepszym Polakiem !!!  Mateusz natomiast w finale B uplasował się na 10. pozycji !  Gratulacje Panowie !!!  Trzymamy kciuki za Wasze kolejne starty !

4) Na starcie  Mistrzostw Europy Age Group w Triathlonie , reprezentując barwy narodowe  stanęła też Agnieszka Gadomska – członek naszej drużyny !!! Aga zaliczyła udany debiut na dystansie olimpijskim (1,5-40-10), co dało jej 5. miejsce w swojej kategorii wiekowej !!!

ALE ALE !

W ferworze tych sportowych emocji nie zapominamy o tym, co dziś jest najważniejsze – o Dniu Dziecka !!!

Wszystkim Dzieciom, tym najmniejszym, troszkę starszym i tym dorosłym  życzymy jak najwięcej radości każdego dnia !  Niech szerokie uśmiechy będą na Waszych twarzach tak często jak to możliwe, nie tylko podczas zajęć w COREclinic i COREclinic KIDS.