Zespół COREclinic

Nasz personel jest złożony z specjalistów z zakresu osteopatii, rehabilitacji oraz treningu napędzanych przez pasję, empatię i skuteczne działanie. Wierzymy w mądrość organizmu. Dzięki holistycznemu podejściu w rehabilitacji ruchowej skupiamy się nie tylko na leczeniu, ale i zapobieganiu stanom chorobowym.

Naszym celem jest zapewnienie profesjonalnej, kompleksowej i skutecznej rehabilitacji, która pomożepacjentom powrócić do zdrowia, pełnej sprawności i komfortu życia, przy jak najkrótszym czasie leczenia.

Pomagamy dzieciom, kobietom w ciąży, dorosłym i sportowcom, wrócić do jak najlepszej sprawności fizycznej oraz uczymy świadomie dbać o siebie. Inspirujemy do prowadzenia zdrowego trybu życia.Każde pacjent jest traktowany indywidualnie, a terapia jest dostosowana do jego potrzeb i postępów leczenia.

Dążymy do tego, aby stale się rozwijać, podnosić nasze kwalifikacje, uczestnicząc w szkoleniach, kursach i konferencjach, a to wszystko aby zapewnić naszym pacjentom najlepszą jakość opieki.

W COREclinic korzystamy z całego wachlarza metod rehabilitacyjnych. Wszystko po to, aby jak najlepiej pomóc naszym pacjentom.

Corpuss- bo pod taką nazwą od 2013-2019 roku funkcjonowała klinika, której założycielem jest Przemysław Lutomski oraz Tomasz Stankowski, kiedyś zawodowi pływacy, dziś czynni sportowo pasjonaci.

Pod nazwą COREclinic zaczęliśmy działać od 2019 roku. Na co dzień oprócz pracy z pacjentami w klinice, współpracujemy z kadrami narodowymi- gdzie nasi fizjoterapeuci wspierają sportowców podczas zgrupowań oraz zawodów. Angażujemy się i wspomagamy imprezy sportowe (np. JBL Triathlon Sieraków i Poznań oraz Bydgoszcz City Race).