dietetyka2

Dla kogo?

Słuchając radia i telewizji, widząc, jakie produkty spożywcze wchodzą na rynek, często zastanawiamy się, czy jeszcze jest coś, co możemy spokojnie zjeść, żeby sobie nie zaszkodzić? Niebezpieczeństwo czyha na każdym kroku. Dlatego każdy z nas, szczególnie osoby, które nie są zadowolone ze swojej masy ciała powinny skorzystać z konsultacji dietetyka. Doradzimy alergikom oraz osobom, które mają nietolerancje pokarmowe. Pomożemy osobom z nadwrażliwością jelita grubego – którzy są naszymi najczęstszymi pacjentami. Udowodnimy, że najczęstszą przyczyną tych dolegliwości są stres i złe nawyki żywieniowe.

Jaki jest cel?

Zadanie, jakie sobie wyznaczamy, to budowa świadomości naszego klienta – że jest tym, co je! Jeśli dostarczamy słabe paliwo do silnika, również zdrowie będzie mizerne. Celem jest to, aby maksymalnie wykorzystać potencjał zdrowia, jaki mamy w swoim ciele.

Dlaczego warto?

Aby żyć pełnią życia. Aby mieć energię każdego dnia, a nie tylko, gdy jesteśmy na urlopie. Bo warto dbać o nasze najcenniejsze narzędzie, jakim jest ciało. A ciało to nie tylko skóra, mięśnie i tłuszcz. To przede wszystkim wątroba, mózg, żołądek, jelita i serce.
Jedzenie jest nieodłączną częścią naszego życia. Codziennym nawykiem. Jakość, ilość, częstotliwość oraz sposób przygotowania posiłków są inwestycją w to, co najcenniejsze – nasze ZDROWIE. Dieta nie powinna być chwilowym, krótkotrwałym zrywem, lecz zmianą stylu życia. Efektem zdrowych nawyków jest energia i ciała, i umysłu.

Usługę DIETETYKI świadczy: