zajecia-ogolnorozwojowe-dla-dzieci-coreclinic-poznan

Trening ogólnorozwojowy dla dzieci

Zajęcia ogólnorozwojowe nastawione są przede wszystkim na świetną zabawę. Dzieci wykonują ćwiczenia ruchowe kształtujące szybkość, zwinność i koordynację, także ukierunkowane są na pracę zespołową.

Zajęcia są oparte na grach oraz zabawach, nastawione na ogólną motorykę ciała, oparte na naturalnych ruchach, np. krótkie podbiegi, podskoki, pokonywanie toru przeszkód, pompki, czy przysiady.

Celem zajęć jest rozwój wszystkich cech motorycznych dzieci, co skutkuje wzrostem ich ogólnej sprawności fizycznej. Regularne treningi wpływają pozytywnie na układ krwionośny i oddechowy, kształtują prawidłową postawę ciała oraz mogą skutecznie zapobiegać nadwadze.

Dużą zaletą zajęć dla dzieci jest także brak rutyny i powtarzalności. Każdy trening jest inny więc dzieci się nie nudzą. Co więcej, zajęcia stanowią świetną podstawę i bazę przygotowującą ciało dziecka do wszystkich innych dyscyplin sportowych.

  • Trening ogólnorozwojowy to zajęcia dla dzieci, dla grupy wiekowej: 7-9 lat.
  • Maksymalna liczba uczestników w grupie: 4 osoby.
  • ul. Droga Dębińska 10c
  • Środy: godz.16:00


DODATKOWO:

Drogi rodzicu/ opiekunie w tym samym czasie co zajęcia dla dzieci możesz skorzystać z wizyty u naszego fizjoterapeuty, więc śmiało przyjdź ze swoją pociechą, zostaw ją pod opieką naszej trenerki i zadbaj również o siebie!